فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی


شاید حدود یک دهه قبل، فقط برای خرید بعضی از کالاها مثل تلفن همراه یا کامپیوتر و دیگر لوازم برقی پر طرفدار، فروشگاه‌های آنلاین وجود داشت؛ آن هم به صورت محدود و فقط برخی از افراد امکان خرید داشتند. اما در حال حاضر شما می توانید هر کالایی را که در گذشته به شکل حضوری خریداری می کردید، به شکل اینترنتی از فروشگاه های آنلاین خریداری کنید. ازاین‌رو کمتر کسی است که برای خرید کالای موردنظرش حداقل یک‌بار به فروشگاههای آنلاین سر نزده باشد.
تجهیزات و اقلام پزشکی نیز از جمله مواردی هستند که این روزها می توانید آنها را از فروشگاه های اینترنتی خریداری کنید. شرکت کالا اندیش مایسامد یکی از بهترین و معتبرترین فروشگاه های تجهیزات پزشکی است که با تلاش های مستمر چندساله خود، توانسته جایگاه بسیار خوبی در بین شرکت های رقیب کسب کند و یکی از بهترین گزینه ها برای خرید اقلام پزشکی به حساب می آید.

 مزیت خرید از فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی

مزیت خرید از فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی

شاید دسترسی آسان به اقلام مورد نیازتان تنها با چند کلیک، مهم ترین مزیت خرید از یک فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی باشد. هر ساعتی که اراده کنید، حتی با تلفن همراهتان می توانید وارد سایت مایسا شوید و سبد خریدتان را پر کنید. دومین مزیت خرید از این فروشگاه ها این است که شما کالای موردنیازتان را بی‌واسطه از فروشنده خریداری می کنید،که این امر به تنهایی دلیلی بر ارزان‌تر شدن خریدتان خواهد بود. چرا باید از فروشگاهی خرید کنیم که هیچ نقشی در تولید این محصول نداشته و صرفاً نقش واسطه را دارد؟ فروشگاه مایسامد، به شکلی کاملا مستقل، هم در تولید و هم در فروش تجهیزات پزشکی نقش دارد.

شما تنها با چند کلیک می توانید تنوع بسیار زیادی از اقلام پزشکی را در سایت مایسا مد ببینید. همچنین بی آنکه چرخی در شهر بزنید یا هزینهای برای جابه‌جایی از شهر خود به شهر دیگر بپردازید، کالای پزشکی خود را از فروشنده های متفاوت ولی در یک سایت واحد ببینید و توضیحات محصول را بخوانید، از نظرات کاربران دیگر که قبلاً کالای مشابه کالای شما را از همین سایت خریداری کردند، استفاده کنید و درنهایت بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید. بله همه این‌ها تنها با چند کلیک و کمتر از یک ساعت امکان‌پذیر است.
مشتریان سایت مایسامد معمولا از سراسر ایران در این فروشگاه سفارششان را ثبت می کنند و این اطمینان توسط پشتیبانی مایسا مدیکال به آنها داده خواهد شد که کالایشان با بهترین بسته‌بندی و با ایمن‌ترین روش پستی، به مقصد موردنظرشان ارسال خواهد شد. گاهی برخی از افراد خرید شخصی ندارند و می خواهند اقلام موردنظرشان را برای بیمارستان یا شرکت خصوصی ارسال کنند. بازهم کارشناسان ما در سایت مایسا مد این ضمانت را به آنها می دهند تا تمام فرایند خریدشان، در سلامت کامل به مقصد موردنظر برسد. همه ما تجربه خرید حضوری از فروشنده هایی را داریم که به هنگام خرید، ما را وسوسه می کنند تا به‌جای کالای مورد نظرمان، کالای دیگری را انتخاب کنیم. ولی در فروشگاه‌های اینترنتی هیچ اجباری از سوی فروشنده وجود ندارد و این خود شما هستید که در نهایت انتخاب می کنید چه کالایی را بخرید.
از آنجایی‌که در حوزه تجهیزات پزشکی، نظارت اصولی و درستی چه در بخش توزیع و چه در بخش قیمت‌گذاری محصولات وجود ندارد. معمولا افرادی سودجو وارد این بازار می شوند و از فقدان بازرسی‌ها سوءاستفاده می کنند و کالای بی کیفیت را با بالاترین قیمت به مشتری عرضه می کنند. مشتری هم که معمولا آگاهی کاملی نسبت به نحوه قیمت‌گذاری یا نقش شرکت های واسطه ندارد؛ فریب تبلیغات را می خورد. اما این مشکلات در فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی اتفاق نمی افتد؛ چرا که حضور واسطه ها به حداقل ممکن می رسد و مردم میتوانند قیمت کالای موردنظرشان را در فضای وب جستجو کنند و مقایسه‌ای بین سایت های مختلف داشته باشند و بهترین انتخاب را با بهترین قیمت داشته باشند.

 مقایسه در خرید آنلاین

مقایسه در خرید آنلاین

شاید یکی از بزرگترین محاسن خرید آنلاین این است که شما بدون زحمت خاصی می توانید به‌راحتی کالای مورد نظرتان را با دیگر کالاها از لحاظ قیمت، کیفیت و شرکت تولیدکننده با یکدیگر مقایسه کنید.
همچنین می توانید نظرات کاربران را بخوانید و از میزان رضایت یا عدم رضایت آنها آگاه شوید. آیا تمام این مزیت ها در خرید حضوری، به‌راحتی امکان‌پذیر است؟ شما در خرید به شکل حضوری باید بخش زیادی از وقتتان را صرف رفت و آمد کنید و در نهایت معلوم نیست که از کیفیت کالایی که می خریدید رضایت کافی داشته باشید. سایت تجهیزات پزشکی مایسامدیکال بخشی را به شکل جداگانه برای کاربران قرارداده تا آنها بتوانند به راحتی چندکالا را با یکدیگر مقایسه کنند و بهترین و مطمئن ترین انتخاب ممکن را داشته باشند.