کارومد

1,240,000 تومان1,200,000 تومان (قیمت همکار برای 50 عدد به بالا) ماسک سه لایه کش دار کارومد (50 عددی)
نتایج 1 تا 1 از کل 1 نتیجه

کارومد یکی از برترین ارائه دهندگان محصولات پزشکی و بیمارستانی است و توانسته است با کسب سال ها تجربه، یکی از معتبر ترین مراکز پخش این محصولات شود و رضایت بسیاری از مشتریان را به دست آورد. کالا اندیش مایسا ارائه دهنده محصولات شرکت کارومد است و به راحتی می توانید محصول مورد نظر خود را با کیفیت بسیار بالا و در عین حال بسیار مقرون به صرفه تهیه کنید. کارومد همواره محصولات خود را مطابق با استانداردهای بین المللی تولید می کند و همین امر سبب پیشتاز شدن این برند بین رقبای خود شده است.

تجهیزات پزشکی کارومد

محصولاتی که توسط این برند ارائه می شونذد بسیار متنوع و گوناگون است و برای همین به راحتی به هر وسیله ای که در زمینه بهداشتی و پزشکی احتیاج داشتید می توانید از برند کارومد تهیه کنید. انواع ماسک، دستکش، شیلد، گان و کلاه جراحی و دیگر وسایل مورد نیاز جراحی، تجهیزات پس از جراحی همچون آستین های مناسب نگهداری پانسمان زخم، گن های لیپوساکشن مناسب صورت، سینه و شکم، بالای زانو، زیر زانو و... از سری لوازمی هستند که توسط برند کارومد ارائه می شوند.

قیمت تجهیزات کارومد

کیفیت محصولات این شرکت بسیار بالا است و نمی توان از آن ها ایرادی گرفت و دیگر نکته بسیار مهمی که درباره این برند گفتنی است، این است که تجهیزات پزشکی کارومد در عین با کیفیت بودنشان، بسیار مقرون به صرفه هم هستند و با قیمت بسیار مناسبی ارائه می شوند.

نوشتن دیدگاه