کارومد

10,200 تومان دستکش نایلونی کارو 80 گرم
4,400 تومان شیلد محافظ صورت کودک کارومد
58,000 تومان کلاه بیمار کارومد بسته 50 عددی
206,000 تومان گان جراح کارومد بسته20 عددی
نتایج 1 تا 8 از کل 8 نتیجه

کارومد یکی از برترین ارائه دهندگان محصولات پزشکی و بیمارستانی است و توانسته است با کسب سال ها تجربه، یکی از معتبر ترین مراکز پخش این محصولات شود و رضایت بسیاری از مشتریان را به دست آورد. کالا اندیش مایسا ارائه دهنده محصولات شرکت کارومد است و به راحتی می توانید محصول مورد نظر خود را با کیفیت بسیار بالا و در عین حال بسیار مقرون به صرفه تهیه کنید. کارومد همواره محصولات خود را مطابق با استانداردهای بین المللی تولید می کند و همین امر سبب پیشتاز شدن این برند بین رقبای خود شده است.

تجهیزات پزشکی کارومد

محصولاتی که توسط این برند ارائه می شونذد بسیار متنوع و گوناگون است و برای همین به راحتی به هر وسیله ای که در زمینه بهداشتی و پزشکی احتیاج داشتید می توانید از برند کارومد تهیه کنید. انواع ماسک، دستکش، شیلد، گان و کلاه جراحی و دیگر وسایل مورد نیاز جراحی، تجهیزات پس از جراحی همچون آستین های مناسب نگهداری پانسمان زخم، گن های لیپوساکشن مناسب صورت، سینه و شکم، بالای زانو، زیر زانو و... از سری لوازمی هستند که توسط برند کارومد ارائه می شوند.

قیمت تجهیزات کارومد

کیفیت محصولات این شرکت بسیار بالا است و نمی توان از آن ها ایرادی گرفت و دیگر نکته بسیار مهمی که درباره این برند گفتنی است، این است که تجهیزات پزشکی کارومد در عین با کیفیت بودنشان، بسیار مقرون به صرفه هم هستند و با قیمت بسیار مناسبی ارائه می شوند.

نوشتن دیدگاه